Võrumaa Arenduskeskus SA

Aadress: Jüri 12, Võru 65605
asukoht kaardil

Reg. kood: 90013972, TP kood: 599315

Tel: +372 786 8367, e-post: arenduskeskus@vorumaa.ee

Arvete e-post: arved@vaa.ee

Avatud:
E-N 8:00-17:00
R 8:00-14:30

Nõustamised palume eelnevalt kokku leppida.

Tiit Toots

Juhatuse liige

Mob +372 514 5985
e-post: tiit.toots@vorumaa.ee

Kaido Palu

Tegevjuht

Mob +372 5855 0202
e-post: kaido.palu@vorumaa.ee

Karin Lätting

Sekretär-asjaajaja

Tel +372 5348 1052
e-post: karin.latting@vorumaa.ee

Tiia Allas

Haridusspetsialist

Tel +372 5348 4969
e-post: tiia.allas@vorumaa.ee

Aigi Pall

Kultuurispetsialist

Tel +372 5912 9200
e-post: aigi.pall@vorumaa.ee

Ivi Martens

Ettevõtluskonsultant

Tel +372 786 8367
Mob +372 5349 7303
e-post: ivi@vaa.ee

Aavo Hummal

Ettevõtluskonsultant

e-post: aavo.hummal@vorumaa.ee

Kristel Onno

Noorte ettevõtlikkuse konsultant

e-post: kristel.onno@vorumaa.ee

Katrin Volman

Kodanikuühenduste konsultant

Tel +372 786 8367
Mob +372 525 1750
e-post: katrin.volman@vorumaa.ee

Elis Luik

Turismiinfokeskuse info- ja arenduskonsultant

Tel +372 782 1881
Mob +372 5698 4971
e-post: elis.luik@vorumaa.ee

Gerta Hääl

Turismiinfokeskuse infokonsultant

Tel +372 782 1881
Mob +372 5382 9943
e-post: gerta.haal@vorumaa.ee

Kadri Moppel

Võrumaa turismikoordinaator

Mob +372 5331 1919
e-post: kadri.moppel@vorumaa.ee

Aarne Leima

Setomaa ettevõtluskonsultant

Mob +372 5322 6961
e-post: aarne.leima@setomaa.ee

Kadri Kangro

Projektijuht

Mob +372 510 7487
e-post: kadri.kangro@vorumaa.ee

Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja

Mob +372 504 8123
e-post: kuldar.leis@arenduskeskused.ee